Monitor 15.6″ PHILIPS 16B1P3302, portabil, IPS, W-LED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 16:9, FHD 1920*1080, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/ mp, 700:1, 170/ 170, Flicker-free, LowBlue Mode, EasyRead, USB-C, audio out, pivot, 1.03 kg, negru
Monitoare LED
Monitor 15.6" PHILIPS 16B1P3302, portabil, IPS, W-LED, Anti-Glare, 3H, Haze
Producator:
Philips
Disponibilitate:
5 în stoc
1.819,99lei
5 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Nu |
| MNT-Screen-Size | 16.x" |
| Diagonala monitor_OLD | 16.x" |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Portabil | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Viewable size, horizontal | 34.4 cm |
| Viewable size, vertical | 19.4 cm |
| Display diagonal (metric) | 39.6 cm |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| HDMI | Nu |
| Display technology | LED |
| Boxe integrate | Nu |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Regulatory Approvals | CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; FCC Class B; ICES-003 |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Display brightness (peak) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (typical) | 700:1 |
| Viewing angle, vertical | 170° |
| Display number of colours | 16.2 million colours |
| Pixel pitch | 0.17925 x 0.17925 mm |
| sRGB coverage (typical) | 64% |
| NTSC coverage (typical) | 46% |
| Tilt angle range | 0 – 90° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 9 kWh |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Power consumption (PowerSave) | 6 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1223926 |
| Width (with stand) | 359 mm |
| Depth (with stand) | 119 mm |
| Height (with stand) | 232 mm |
| Weight (with stand) | 1.03 kg |
| Post-consumer recycled plastic | 60% |
| Diagonala monitor | Sub 16 inch |
Nu există recenzii încă.