Monitor 19.5″ PHILIPS 203V5LSB26, 1600*900, TN, 16:9, WLED, 5 ms, 200 cd/m2, 90/50, 600:1, D-SUB, VESA, Kensington lock, Black
Monitoare LED
Monitor 19.5" PHILIPS 203V5LSB26, 1600*900, TN, 16:9, WLED, 5 ms,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
749,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 19.x" |
| MNT-Resolution | HD |
| MNT-Screen-Size | 19.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | LCD |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 90° |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort | Nu |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| HDMI | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Headphone out | No |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Boxe integrate | Nu |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Diagonala monitor | 17 – 20 inch |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 56 – 75 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Weight (without stand) | 2.03 kg |
| Depth (without stand) | 48 mm |
| Panel type | TFT |
| Contrast ratio (typical) | 600:1 |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 1600 x 900 |
| Display resolution | 1600 x 900 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 900 |
| Viewing angle, vertical | 50° |
| Viewable size, horizontal | 43.4 cm |
| Tilt angle range | -3 – 10° |
| Digital vertical frequency | 56 – 75 Hz |
| Depth (with stand) | 170 mm |
| Pixel pitch | 0.26 x 0.26 mm |
| Viewable size, vertical | 23.6 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393752 |
| Width (with stand) | 465 mm |
| Height (with stand) | 345 mm |
| Weight (with stand) | 2.33 kg |
| Width (without stand) | 465 mm |
| Height (without stand) | 285 mm |
| Recommended resolution | 1600 x 900 @ 60 Hz |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
Nu există recenzii încă.