Monitoare LED
Monitor 21.5" AOC 22B2DA, FHD 1920*1080, 75 Hz, WLED, VA,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
5 în stoc
915,99lei
5 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 21.5.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display technology | LED |
| Power cable length | 1.5 m |
| Detachable stand | Yes |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| Light effects | No |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Fast charging | No |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 720p, 1080p |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Microphone in | Yes |
| Pixel pitch | 0.2482 x 0.2482 mm |
| Width (with stand) | 492.8 mm |
| Depth (with stand) | 162.9 mm |
| Height (with stand) | 388.1 mm |
| Weight (with stand) | 2.1 kg |
| Width (without stand) | 492.8 mm |
| Depth (without stand) | 36.2 mm |
| Height (without stand) | 292.7 mm |
| Display diagonal (metric) | 54.43 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 394323 |
Nu există recenzii încă.