Monitor 21.5″ BenQ GW2280, FHD 1920*1080, VA, 250 cd/mp, 3000:1, 178/178, 5 ms, 60 Hz, 16:9, boxe 2*1W, headphone out, audio in, Kensington lock, VESA 100×100, flicker free, low blue light, D-sub, 2 *HDMI, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 21.5" BenQ GW2280, FHD 1920*1080, VA, 250 cd/mp, 3000:1,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.031,98lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 21.5.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Detachable stand | Yes |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Pixel density | 102 ppi |
| Display diagonal (metric) | 54.6 cm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Number of OSD languages | 18 |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Weight (without stand) | 2.7 kg |
| Weight (with stand) | 3.5 kg |
| Depth (with stand) | 175.1 mm |
| Smart modes | Custom, Game, Movie, Photo |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342266 |
| Width (with stand) | 489.5 mm |
| Height (with stand) | 394.4 mm |
| Width (without stand) | 489.5 mm |
| Depth (without stand) | 55.3 mm |
| Height (without stand) | 310.9 mm |
Nu există recenzii încă.