Monitor 21.5″ PHILIPS 221V8A, VA, FHD 1920*1080, Anti-glare, 3H, Haze 25%, 16:9, 75 Hz, 4 ms, 200 cd/mp, 4000:1, 178/178, Flicker-free, LowBlue Mode, Adaptive sync, VGA, HDMI, headphone out, boxe 2*2W, Kensington lock, VESA 100*100, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 21.5" PHILIPS 221V8A, VA, FHD 1920*1080, Anti-glare, 3H, Haze
Producator:
Philips
Disponibilitate:
64 în stoc
880,99lei
64 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 21.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Display surface | Gloss |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| PC Audio in | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Display technology | LED |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Pixel density | 102 ppi |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Display diagonal (metric) | 54.6 cm |
| Depth (without stand) | 45 mm |
| Width (with stand) | 493 mm |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Width (without stand) | 493 mm |
| Energy efficiency class (old) | E |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Height (with stand) | 376 mm |
| Built-in subwoofer | No |
| Weight (without stand) | 2.2 kg |
| Pixel pitch | 0.24825 x 0.24825 mm |
| Weight (with stand) | 2.58 kg |
| Height (without stand) | 294 mm |
| Regulatory Approvals | CE Mark; CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EPA; PSB; MEPS; RCM |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388548 |
Nu există recenzii încă.