Monitor 23.6″ PHILIPS 240B9, WLED, IPS, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 16:10, WUXGA 1920*1200, 75 Hz, 4 ms, 300 cd/mp, 1000:1, 178/178, Flicker-free, LowBlue Mode, VGA, DVI, DP, HDMI, 4* USB, PC audio-in, Headphone out, boxe 2* 2W, Kensington lock, VESA 100*100, pivot, cabluri D-sub/ DVI/ HDMI/ DP incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.6" PHILIPS 240B9, WLED, IPS, Anti-Glare, 3H, Haze 25%,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.797,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | WUXGA |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:10 |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1200 |
| Diagonala monitor_OLD | 24.1.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Display technology | LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Height (with stand) | 545 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Height (without stand) | 360 mm |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Depth (without stand) | 60 mm |
| sRGB coverage (typical) | 109% |
| Weight (without stand) | 4.1 kg |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Depth (with stand) | 216 mm |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Power consumption (PowerSave) | 10 W |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Horizontal scan range | 30 – 96 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 96 kHz |
| NTSC coverage (typical) | 93% |
| Width (with stand) | 533 mm |
| Width (without stand) | 533 mm |
| Weight (with stand) | 5.71 kg |
| Display diagonal (metric) | 61.1 cm |
| Pixel density | 93.95 ppi |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 386280 |
| Regulatory Approvals | UKRAINIAN; EPA; CB; TUV/GS; TUV Ergo; SEMKO; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; FCC Class B; ICES-003 |
Nu există recenzii încă.