Monitor 23.6″ PHILIPS 243B9, FHD 1920*1080, IPS, 16:9, WLED, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/mp, 1000:1/ 50M:1, 178/178, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, Flicker-free, EasyRead, LowBlue Mode, Adaptive sync, DP, HDMI, USB-C 3.2 Gen 2, 4*USB 3.2, PC audio-in, Headphone out, boxe 2*2W, Kensington lock, VESA 100×100, pivot, cabluri HDMI/ DP/ USB-C incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.6" PHILIPS 243B9, FHD 1920*1080, IPS, 16:9, WLED, 75
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.299,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| 3D | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Pivot angle | 90 – 90° |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Pixel density | 93 ppi |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Height (without stand) | 332 mm |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Colour gamut | 90% |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| NTSC coverage (typical) | 90% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 12.8 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 337895 |
| Depth (with stand) | 216 mm |
| Height (with stand) | 522 mm |
| Weight (with stand) | 5.19 kg |
| Depth (without stand) | 63 mm |
| Weight (without stand) | 3.57 kg |
Nu există recenzii încă.