Monitor 23.8″ ACER SB241YABI
Monitoare LED
Monitor 23.8" ACER SB241YABI
Producator:
Acer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
880,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ACER |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms MBR |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 76 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Pixel density | 93 ppi |
| VESA mounting | No |
| Panel type | TFT |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Power consumption (average) | 20 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 436359 |
| Height (with stand) | 394.2 mm |
| Weight (with stand) | 2.67 kg |
| Height (without stand) | 316.5 mm |
| Weight (without stand) | 2.23 kg |
Nu există recenzii încă.