Monitoare LED
Monitor 23.8" AOC 24B2XH/EU, FHD 1920*1080, 75 Hz, WLED, IPS,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
100 în stoc
986,98lei
100 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display technology | LED |
| Power adapter included | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Built-in microphone | No |
| Detachable stand | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Power cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Fast charging | No |
| Adobe RGB coverage | 78% |
| Width (with stand) | 539.5 mm |
| Width (without stand) | 539.5 mm |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| sRGB coverage (typical) | 106% |
| Supported video modes | 720p, 768p, 1080p |
| Depth (without stand) | 37.6 mm |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Weight (with stand) | 2.7 kg |
| Depth (with stand) | 170.9 mm |
| Height (with stand) | 418.4 mm |
| Height (without stand) | 320.9 mm |
| Viewable size diagonal | 29.6 cm |
| Digital horizontal frequency | 31 – 83 kHz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 17 kWh |
Nu există recenzii încă.