MONITOR 23.8″ AOC 24G2SPU/BK
Monitoare LED
MONITOR 23.8" AOC 24G2SPU/BK
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
78 în stoc
1.463,99lei
78 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| NTSC coverage (typical) | 96% |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| DCI-P3 coverage | 89% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Width (with stand) | 539 mm |
| Width (without stand) | 539 mm |
| Microphone in | Yes |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Height (with stand) | 504.6 mm |
| Height (without stand) | 322.1 mm |
| Tilt angle range | -4 – 21.5° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1057293 |
| Weight (with stand) | 4.41 kg |
Nu există recenzii încă.