Monitor 23.8″ ASUS BE24EQSK, FHD 1920*1080, 16:9, IPS, non glare, 178/ 178, 300 cd/ mp, 1000:1, 5 ms, 75 Hz, Flicker-free, Low Blue Light, boxe 2* 2W, Microphone, Web Camera : Yes(2.0M Pixels, Rotatable), DP, HDMI, VGA, intrare casti, pivot, VESA 100* 100, Kensington Lock, negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" ASUS BE24EQSK, FHD 1920*1080, 16:9, IPS, non glare,
Producator:
Asus
Disponibilitate:
1 în stoc
1.448,99lei
1 în stoc
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| DVI port | No |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Weight (with stand) | 5.6 kg |
| Weight (without stand) | 3.7 kg |
| Depth (without stand) | 53 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 401004 |
| Height (with stand) | 362 mm |
| Height (without stand) | 355 mm |
Nu există recenzii încă.