Monitoare LED
Monitor 23.8" Asus VA24DQSB, 16:9, IPS, FHD 1920* 1080, 250
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.183,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Resolution | FHD |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| RMS rated power | 2 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Power consumption (PowerSave) | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| USB hub version | 2.0 |
| Depth (without stand) | 54 mm |
| Tilt angle range | 35 – -5° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 644959 |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Height (with stand) | 450 mm |
| Weight (with stand) | 5.31 kg |
| Weight (without stand) | 3.21 kg |
Nu există recenzii încă.