Monitoare LED
Monitor 23.8" ASUS VA24EQSB, 16:9, FHD 1920* 1080, IPS, 178/
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.334,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5 ms |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Depth (with stand) | 211.4 mm |
| Weight (with stand) | 5.2 kg |
| Weight (without stand) | 3.2 kg |
| Digital horizontal frequency | 24 – 84 kHz |
| Depth (without stand) | 44.4 mm |
| Width (with stand) | 540.4 mm |
| Width (without stand) | 540.4 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1118024 |
| Height (with stand) | 450.8 mm |
Nu există recenzii încă.