Monitor 23.8″ ASUS VA27DQSB
Monitoare LED
Monitor 23.8" ASUS VA27DQSB
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.434,00lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Height (with stand) | 523.4 mm |
| Digital horizontal frequency | 85 – 85 kHz |
| USB hub version | 2.0 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388063 |
| Width (with stand) | 611.9 mm |
| Depth (with stand) | 55.5 mm |
| Weight (with stand) | 6.8 kg |
| Width (without stand) | 611.9 mm |
| Depth (without stand) | 55.5 mm |
| Height (without stand) | 384.7 mm |
Dell 960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in
Nu există recenzii încă.