Monitor 23.8″ ASUS VY249HE, 16:9, Non-Glare, LED, IPS, FHD 1920*1080, 178/ 178, 250 cd/ mp, 1000:1, 1 ms, 75 Hz, flicker free, FreeSync, Low Blue Light, Eye Care+ Technology, HDMI, VGA, Earphone Jack, VESA 100* 100, Kensington Lock, Antibacterial treatment, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" ASUS VY249HE, 16:9, Non-Glare, LED, IPS, FHD 1920*1080,
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.069,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tehnologie 3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms MBR |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Thunderbolt | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Market positioning | Home |
| PC Audio in | Yes |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388088 |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| Height (with stand) | 393 mm |
| Weight (with stand) | 3.38 kg |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Depth (without stand) | 48 mm |
| Height (without stand) | 322.9 mm |
| Weight (without stand) | 2.92 kg |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Culoare | Albastru |
| Rezolutie camera principala: | Peste 30 Mp |
| Sistem de operare | Android |
| Memorie Interna | 256 GB |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Dimensiune ecran (inch) | Peste 6 inch |
| Numar nuclee | 8 |
| Tehnologie | 4G |
| Memorie RAM | 6 GB |
Nu există recenzii încă.