Monitor 23.8″ ASUS VZ249HE-W, FHD, IPS, 16:9, 1920*1080, 60Hz, LED, 5ms,250 cd/m2, 178/178, 80M:1/1000:1, Flicker-free, HDMI, VGA, alb
Monitoare LED
Monitor 23.8" ASUS VZ249HE-W, FHD, IPS, 16:9, 1920*1080, 60Hz, LED,
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
956,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Alb |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| No flickering | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Weight (with stand) | 2.9 kg |
| Height (with stand) | 391 mm |
| Pixel pitch | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Digital horizontal frequency | 54 – 83 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388969 |
Nu există recenzii încă.