Monitor 23.8″ BENQ BL2485TC, FHD 1920*1080, IPS, 250 cd/ mp, 1000:1, 178/ 178, 5 ms, 16:9, boxe 2* 2W, mufa casti, pivot, VESA 100*100, HDMI, DP, MST, USB C, Flicker-free, Low Blue Light Plus, EyeSafe, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" BENQ BL2485TC, FHD 1920*1080, IPS, 250 cd/ mp,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
1.820,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Number of OSD languages | 18 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Pixel density | 93 ppi |
| Depth (without stand) | 60 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Smart modes | Filmmaker, ePaper |
| Depth (with stand) | 184.9 mm |
| Height (with stand) | 501.4 mm |
| Height (without stand) | 341.8 mm |
| Power consumption (average) | 16.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 755735 |
Nu există recenzii încă.