Monitor 23.8″ BenQ EX240N, VA, FHD 1920* 1080, 250 cd/ mp, HDR10, 3000:1, 178/ 178, 4 ms, 165 Hz, Anti-Glare, boxe 2.5Wx2, mufa casti, VESA 100* 100, IO Cover, QSG, HDMI, DP, Flicker-free, Low Blue Light, B.I.+, HDRi, FreeSync Premium, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" BenQ EX240N, VA, FHD 1920* 1080, 250 cd/
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.372,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| RMS rated power | 5 W |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| HDCP version | 2.2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Number of OSD languages | 18 |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Pixel density | 93 ppi |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Depth (without stand) | 67.7 mm |
| Weight (without stand) | 3.7 kg |
| Feet colour | Grey, Red |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Weight (with stand) | 4.3 kg |
| Smart modes | Cinema, Game, M-Book, RPG, ePaper |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1225291 |
| Depth (with stand) | 182.6 mm |
| Height (with stand) | 421.7 mm |
| Height (without stand) | 344.9 mm |
Nu există recenzii încă.