Monitor 23.8″ PHILIPS 242B9T, multitouch 10 puncte, FHD 1920*1080, IPS,5 ms, flicker free, low blue light, 16:9, 60 Hz, 250 cd/mp, 1000:1 ,Anti-Glare, 3H, Haze 25%, WLED, 178/178, VGA, DVI, DP, HDMI, 2*USB fast charging, PC audio-in, Headphone out, boxe 2*2W, VESA 100×100,Kensington lock, 3-sided frameless, cabluri D-sub/ HDMI/ DP/ USB/ audio incluse, Stylus touch pen inclus, culoare negru
Monitor 23.8" PHILIPS 242B9T, multitouch 10 puncte, FHD 1920*1080, IPS,
Stoc epuizat
2.621,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Number of simultaneous touchpoints | 10 |
| Display surface | Gloss |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Surface hardness | 7H |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 90° |
| Depth (with stand) | 227 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Mobile operating systems supported | Android 7.1, Android 7.0, Android 6.0, Android 5.0, Android 4.4 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Folding angle | 70° |
| Touch method | Stylus, Finger, Glove |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Response time | 5 ms |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Built-in microphone | No |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Pixel density | 93 ppi |
| Swivelling | No |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Touch technology | Multi-touch |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; FCC Class B; SEMKO; UKRAINIAN; ICES-003; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; cETLus |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Touchscreen type | Tabletop |
| Touchscreen technology | Capacitive |
| OmniTapps Multitouch compatibility | No |
| Height adjustment | 18.4 cm |
| Number of OSD languages | 20 |
| Power consumption (PowerSave) | 11.5 W |
| Power supply type | AC |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399649 |
| Width (with stand) | 554 mm |
| Height (with stand) | 413 mm |
| Weight (with stand) | 8.15 kg |
| Width (without stand) | 554 mm |
| Height (without stand) | 338 mm |
| Weight (without stand) | 4.86 kg |
| Rotating | No |
| Package dimensions (WxDxH) | 620 x 433 x 168 mm |
| Display viewable area (HxV) | 527 x 296.5 mm |
Nu există recenzii încă.