Monitor 23.8″ PHILIPS 242B9TN, multitouch 10 puncte,
Monitor 23.8" PHILIPS 242B9TN, multitouch 10 puncte,
Stoc epuizat
2.191,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Touchscreen technology | Projected capacitive system |
| Number of simultaneous touchpoints | 10 |
| Display surface | Gloss |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Surface hardness | 7H |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB Touch port | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Stylus included | Yes |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Touch method | Stylus, Finger, Glove |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Montare VESA | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Built-in microphone | No |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Pixel density | 93 ppi |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Touch technology | Multi-touch |
| Connection to PC | Yes |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; FCC Class B; SEMKO; UKRAINIAN; ICES-003; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; cETLus |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Touchscreen type | Tabletop |
| Power consumption (PowerSave) | 11.5 W |
| Power supply type | AC |
| Width (without stand) | 554 mm |
| Height (without stand) | 338 mm |
| Weight (without stand) | 4.86 kg |
| Display viewable area (HxV) | 527 x 296.5 mm |
| Audio input | 1 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399651 |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
Nu există recenzii încă.