Monitor 23.8″ PHILIPS 242E1GAEZ, FHD 1920*1080, 144 Hz, 4 ms, 350 cd/ mp, 16:9, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, WLED, VA, 3500:1, Flicker-free, 178/178, HDMI, DP, audio out, Separate Sync, boxe 2* 3W, Kensington lock, VESA 100*100, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" PHILIPS 242E1GAEZ, FHD 1920*1080, 144 Hz, 4 ms,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.152,98lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Power supply type | External |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| RMS rated power | 6 W |
| DVI port | No |
| Depth (without stand) | 43 mm |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Horizontal scan range | 20 – 200 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Feet colour | Chrome |
| Audio input | No |
| Height adjustment | 10 cm |
| Pixel density | 93 ppi |
| Weight (with stand) | 4.1 kg |
| Regulatory Approvals | UKRAINIAN; CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Depth (with stand) | 187 mm |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| sRGB coverage (typical) | 125.9% |
| Colour gamut | 96.1% |
| NTSC coverage (typical) | 96.1% |
| Power consumption (PowerSave) | 13.92 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 416761 |
| Height (with stand) | 498 mm |
| Weight (without stand) | 2.54 kg |
Nu există recenzii încă.