Monitor 23.8″ PHILIPS 242E1GAJ
Monitoare LED
Monitor 23.8" PHILIPS 242E1GAJ
Producator:
Philips
Disponibilitate:
66 în stoc
978,99lei
66 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| PC Audio in | Yes |
| Power supply type | External |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| DVI port | No |
| Depth (without stand) | 43 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| RMS rated power | 3 W |
| Pixel density | 93 ppi |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Height (with stand) | 414 mm |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| sRGB coverage (typical) | 125.9% |
| Colour gamut | 96.1% |
| NTSC coverage (typical) | 96.1% |
| Weight (without stand) | 2.49 kg |
| Power consumption (average) | 14.83 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 416773 |
| Depth (with stand) | 207 mm |
| Weight (with stand) | 3.07 kg |
| Regulatory Approvals | CB; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; CU-EAC; EAEU RoHS; MEPS; RCM; PSB; CE Mark |
Nu există recenzii încă.