Monitor 23.8″ PHILIPS 242E2FA, IPS, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 16:9, FHD 1920*1080, 75 Hz, 4 ms, 300 cd/mp, 1000:1, 178/178, Flicker- free, LowBlue Mode, AMD FreeSync technology, EasyRead, VGA, DP, HDMI, Headphone out, boxe 2*3W, Kensington lock, VESA 75×75, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" PHILIPS 242E2FA, IPS, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
24 în stoc
1.152,98lei
24 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| PC Audio in | Yes |
| Power supply type | External |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| RMS rated power | 6 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Energy efficiency class (old) | D |
| Regulatory Approvals | EPA; CB; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; FCC Class B; ICES-003 |
| sRGB coverage (typical) | 113.8% |
| NTSC coverage (typical) | 97.4% |
| Depth (with stand) | 187 mm |
| Height (with stand) | 428 mm |
| Depth (without stand) | 36 mm |
| Height (without stand) | 312 mm |
| Doesn't contain | Mercury |
| Weight (with stand) | 3.45 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 386824 |
| Weight (without stand) | 2.28 kg |
Nu există recenzii încă.