Monitor, 23.8″, PHILIPS, 243V7QJABF, FHD, 23.8″, WLED/IPS, 16:9, 1920* 1080, 60hz, LED, 5ms GTG, 250 cd/m2, 1000:1, Flicker-free, HDMI, VGA,DP, VESA, Speakers, Black
Monitoare LED
Monitor, 23.8", PHILIPS, 243V7QJABF, FHD, 23.8", WLED/IPS, 16:9, 1920* 1080,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.054,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Tip panel | QD-OLED |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Timp de raspuns monitor | – Sub 1 ms |
| Ecran Curbat: | Da |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Culoare | Albastru |
| Rezolutie camera principala: | Peste 30 Mp |
| Sistem de operare | Android |
| Memorie Interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Dimensiune ecran (inch) | Peste 6 inch |
| Numar nuclee | 8 |
| Tehnologie | 4G |
Nu există recenzii încă.