Monitor 23.8″ PHILIPS 245E1S, IPS, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 16:9, WQHD 2560*1440, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/ mp, 1000:1, 178/178, Flicker-free, LowBlue Mode, FreeSync, VGA, DP, HDMI, audio out, cablu HDMI inclus, VESA 100×100, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 23.8" PHILIPS 245E1S, IPS, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
10 în stoc
1.448,99lei
10 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.x" |
| MNT-Resolution | WQHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Power supply type | External |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Depth (without stand) | 43 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Pixel density | 123 ppi |
| NTSC coverage (typical) | 100% |
| Depth (with stand) | 195 mm |
| Supported video modes | 1080p, 1440p |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Pixel pitch | 0.206 x 0.206 mm |
| Height (with stand) | 414 mm |
| Vertical scan range | 49 – 75 Hz |
| Horizontal scan range | 54 – 84 kHz |
| Digital horizontal frequency | 54 – 84 kHz |
| Digital vertical frequency | 49 – 75 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 117% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413372 |
| Weight (with stand) | 3.24 kg |
| Weight (without stand) | 2.56 kg |
| Regulatory Approvals | CU-EAC; EPA; CE Mark; FCC Class B; CB; UKRAINIAN |
Nu există recenzii încă.