MONITOR 24″ BENQ GW2480L
Monitoare LED
MONITOR 24" BENQ GW2480L
Producator:
Benq
Disponibilitate:
37 în stoc
956,99lei
37 în stoc
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5 ms |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Number of OSD languages | 18 |
| Cable management | Yes |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Pixel density | 93 ppi |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Display brightness (peak) | 250 cd/m² |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Weight (without stand) | 3.45 kg |
| Weight (with stand) | 4.23 kg |
| Smart modes | Custom, Game, Movie, Photo, Standard |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1089564 |
| Depth (with stand) | 175 mm |
| Height (with stand) | 420 mm |
| Height (without stand) | 340 mm |
Nu există recenzii încă.