Monitor 24″ SAMSUNG LS24A400VEUXEN, IPS, 16:9, 250 cd/ mp, 1000:1, FHD 1920*1080, 5 ms, 178/ 178, 75 Hz, Eye Saver Mode, Flicker Free, FreeSync, D-sub, DP, HDMI, 3* USB, casti, built-in Camera 2.0 Mega-pixel FHD, with Infrared camera and mic, boxe, pivot, VESA 100* 100, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 24" SAMSUNG LS24A400VEUXEN, IPS, 16:9, 250 cd/ mp, 1000:1,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.634,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Videoconferinta |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Height adjustment | 12 cm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Weight (with stand) | 7.6 kg |
| Tilt angle range | -3 – 22° |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Depth (without stand) | 52.1 mm |
| Microphone in | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 649470 |
| Width (with stand) | 541.7 mm |
| Depth (with stand) | 195.2 mm |
| Height (with stand) | 474.7 mm |
| Width (without stand) | 541.7 mm |
| Height (without stand) | 321.5 mm |
Nu există recenzii încă.