Monitor 27.6″ LG 28MQ780-B, IPS, 60 Hz, 5 ms (GtG), SDQHD 2560 x 2880, 16:18, 300 cd/ mp, 1000:1, 178/178, anti glare, 2* HDMI, 1 x Display port, 1 x 3.5 mm Jack, 1 x USB 2.0 upstream, 1 x USB-C, 2 x USB 3.0 Downstream port, Reader Mode,Flicker safe, Auto Brightness, DualUp, Pivot, VESA 100*100, culoare Negru
Monitoare LED
Monitor 27.6" LG 28MQ780-B, IPS, 60 Hz, 5 ms (GtG),
Producator:
Lg
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.656,99lei
Stoc epuizat
| Producator | LG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 27.5.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| MNT-Resolution | SDQHD |
| Screen-Format | 16:18 |
| Rata de aspect_OLD | 16:18 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 2880 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Response time | 5 ms |
| Power adapter included | Yes |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Weight (without stand) | 4.3 kg |
| Colour gamut | 98% |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| Market positioning | Office |
| Panel type | Nano IPS |
| RMS rated power | 14 W |
| Rezolutie monitor | 2560 x 2880 |
| Display resolution | 2560 x 2880 pixels |
| Native aspect ratio | 16:18 |
| HD type | SDQHD |
| Pixel pitch | 0.18195 x 0.18195 mm |
| Display diagonal (metric) | 70.1 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1138856 |
| Width (with stand) | 481.5 mm |
| Depth (with stand) | 461.3 mm |
| Height (with stand) | 843.2 mm |
| Weight (with stand) | 9 kg |
| Width (without stand) | 481.5 mm |
| Depth (without stand) | 44.9 mm |
| Height (without stand) | 549.5 mm |
| Brand specific technologies | Super+ Resolution |
Nu există recenzii încă.