Monitor 27″ AOC 27P1, FHD 1920*1080, 60 Hz, WLED, IPS, 16:9, 5 ms, 250cd/mp, 1000:1/ 50M:1, 178/178, pivot, speakers 2*2W, headphone out, HDMI1.4 x 1, VGA, DVI, DisplayPort 1.2 x 1, USB 3.0 x 4, cabluri HDMI/ DP/audio/ USB incluse, consum 24 watt, VESA 100*100, negru
Monitoare LED
Monitor 27" AOC 27P1, FHD 1920*1080, 60 Hz, WLED, IPS,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.620,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| 3D | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Response time | 5 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| USB cable length | 1.8 m |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Weight (without stand) | 4.3 kg |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Power cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Audio cable length | 1.5 m |
| Compatibility | VESA-P1 |
| Bezel thickness type | Normal |
| Adobe RGB coverage | 73% |
| Width (with stand) | 627.9 mm |
| Depth (with stand) | 52 mm |
| Height (with stand) | 375.8 mm |
| Weight (with stand) | 6.1 kg |
| Width (without stand) | 375.8 mm |
| Depth (without stand) | 52 mm |
| Height (without stand) | 548.5 mm |
| Anti-Blue-Light technology | Yes |
| i-Care technology | Yes |
Nu există recenzii încă.