Monitoare LED
Monitor 27" AOC C27G2AE/BK, FHD 1920*1080, 165 Hz, 1 ms,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.555,00lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Screen curvature | 150 cm |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Fast charging | No |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Width (with stand) | 612.4 mm |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Width (without stand) | 612.4 mm |
| Depth (without stand) | 73.2 mm |
| Supported video modes | 720p, 1080p |
| Height (without stand) | 367.4 mm |
| Pixel density | 81 ppi |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Microphone in | Yes |
| Weight (with stand) | 5.08 kg |
| Display scanning frequency | D-SUB:30k-160kHz; HDMI1.4、DP1.2:30k-200kHz D-SUB:48-144Hz HDMI1.4、DP1.2:48-165Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 398397 |
| Height (with stand) | 464.6 mm |
Nu există recenzii încă.