MONITOR 27″ AOC Q27B3MA
Monitoare LED
MONITOR 27" AOC Q27B3MA
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.470,98lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Tilt angle range | -3.5 – 21.5° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power adapter included | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 96% |
| Built-in microphone | No |
| Light effects | No |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Fast charging | No |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Depth (without stand) | 44.7 mm |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Exterior finish type | Matt |
| Brand-specific features | False |
| Dial point | No |
| Number of OSD languages | 19 |
| sRGB coverage (typical) | 110% |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| Surface hardness | 6H |
| Adobe RGB coverage | 95% |
| Pixel density | 108.8 ppi |
| DCI-P3 coverage | 88% |
| Socket connector type | C5 |
| Depth (with stand) | 229.8 mm |
| Height (with stand) | 460 mm |
| Height (without stand) | 363.8 mm |
Nu există recenzii încă.