Monitoare LED
Monitor 27" AOC U2790PQU, 4K UHD 3840*2160, 60 Hz, WLED,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.469,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5 ms |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Separate H/V sync | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| 3D | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Response time | 5 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Height (without stand) | 364.1 mm |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Supported video modes | 2160p |
| Built-in microphone | No |
| HDMI version | 1.4/2.0 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Power cable length | 1.8 m |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Weight (with stand) | 6.5 kg |
| Exterior finish type | Gloss |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Fast charging | No |
| Width (with stand) | 614.9 mm |
| Width (without stand) | 614.9 mm |
| Compatibility | VESA-P1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Pixel pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| NTSC coverage (typical) | 77% |
| Horizontal scan range | 30 – 99 kHz |
| Vertical scan range | 23 – 80 Hz |
| Digital vertical frequency | 23 – 80 Hz |
| Adobe RGB coverage | 80% |
| Feet colour | Titanium |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 420427 |
| Depth (with stand) | 199.5 mm |
| Height (with stand) | 535 mm |
| Depth (without stand) | 43.5 mm |
| Weight (without stand) | 4.65 kg |
Nu există recenzii încă.