Monitor 27″ AOC U27P2CA, Antiglare, 3H, 4K 3840* 2160, 16:9, IPS, 350 cd/ mp, 60 Hz, 4 ms, 1000:1, 178/ 178, Adaptive Sync, flicker free, Low Blue Light, boxe 2* 2W, Kensington lock, VESA 100* 100, pivot, 2* HDMI, DP, 4* USB, Headphone out, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" AOC U27P2CA, Antiglare, 3H, 4K 3840* 2160, 16:9,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
3 în stoc
2.675,00lei
3 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tehnologie 3D | No |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| HDR | Nu |
| Colour depth | 10 bit |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Display surface | Matt |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display technology | LED |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Built-in microphone | No |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Pixel pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Adobe RGB coverage | 81% |
| Display scanning frequency | HDMI 2.0/DP 1.2: 30-140 KHz (H), HDMI 2.0/DP 1.2: 23 – 75 Hz (V) |
| Width (with stand) | 613.6 mm |
| Depth (with stand) | 200.1 mm |
| Height (with stand) | 544.5 mm |
| Width (without stand) | 613.6 mm |
| Depth (without stand) | 51.1 mm |
| Height (without stand) | 369.5 mm |
| Audio cable length | 1.8 m |
| Compatibility | VESA-P2 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| sRGB coverage (typical) | 112% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Weight (without stand) | 5.1 kg |
| Pixel density | 1638 ppi |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 709703 |
| Weight (with stand) | 7.1 kg |
Nu există recenzii încă.