Monitoare LED
MONITOR 27" ASUS VG277Q1A
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.713,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| MNT-Color | Black |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Depth (with stand) | 194 mm |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Height (with stand) | 453 mm |
| Width (with stand) | 615 mm |
| Width (without stand) | 615 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 719785 |
| Weight (with stand) | 4.47 kg |
| Depth (without stand) | 59 mm |
| Height (without stand) | 453 mm |
| Weight (without stand) | 3.73 kg |
Nu există recenzii încă.