Monitor 27″ BENQ EX2710Q, gaming MOBIUZ, IPS, QHD 2560* 1440, 250- 400 cd/ mp, HDR10,VESA DisplayHDR 400, 1000:1, 178/ 178, 2 ms, 1 ms MRPT, 165 Hz, 16:9, boxe 2Wx2 + 5W woofer, casti, 2* HDMI, DP, USB Type B, 2* USB 3.0, Flicker-free, Low Blue Light, HDRi, FreeSync Premium, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" BENQ EX2710Q, gaming MOBIUZ, IPS, QHD 2560* 1440,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.795,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Display | LCD |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| RMS rated power | 10 W |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| Weight (with stand) | 7.4 kg |
| Backlight type | LED |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| Height adjustment | 10 cm |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel density | 109 ppi |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, M-Book, RPG, ePaper |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Response time | 2 ms |
| Weight (without stand) | 5.2 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 49 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 557827 |
| Depth (with stand) | 252.5 mm |
| Height (with stand) | 525.8 mm |
| Width (without stand) | 614.1 mm |
| Depth (without stand) | 64.1 mm |
| Height (without stand) | 366.3 mm |
| Colour | Yes |
| POWER | 70 W |
| Resolution | 2560 x 1400 pixels |
| Package volume | 16 cm³ |
| Product weight | 5.17 kg (11.4 lbs) |
| Net weight | 7.4 kg |
Nu există recenzii încă.