Monitor 27″ BENQ PD2700Q, LED, WQHD 2560*1440, IPS, 1000:1/ 20M:1, 178/178, 16:9, 350 cd/mp, 4 ms, pivot, Flicker free, Low blue light, boxe 2*1W, Kensington lock, HDMI, DP, headphone, Ethernet LAN, VESA, cabluri HDMI/ DP/ USB incluse, negru
Monitoare LED
Monitor 27" BENQ PD2700Q, LED, WQHD 2560*1440, IPS, 1000:1/ 20M:1,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.509,00lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| RMS rated power | 2 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| Ethernet LAN | No |
| Backlight type | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Thin client installed | No |
| Pixel density | 109 ppi |
| Number of OSD languages | 18 |
| HD type | Quad HD |
| Market positioning | Graphics design |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| USB hub version | 2.0 |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| No flickering | Yes |
| Weight (without stand) | 6.9 kg |
| Horizontal scan range | 30 – 89 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342294 |
| Width (with stand) | 641 mm |
| Depth (with stand) | 239.7 mm |
| Height (with stand) | 547.3 mm |
| Weight (with stand) | 9.1 kg |
| Width (without stand) | 641 mm |
| Depth (without stand) | 56.5 mm |
| Height (without stand) | 379.5 mm |
| User Guide on CD-ROM | Yes |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Monitor maximum video bandwidth | 270 MHz |
Dell 960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with
Nu există recenzii încă.