Monitor 27″ Benq SW270C, QHD 2560*1440, IPS, 300 cd/mp, 1000:1, 178/178, 5 ms, 60 Hz, 16:9, Headphone Jack, HDR10, K Locker, PIP/ PBP, VESA 100×100, Anti-Glare, 2*HDMI, DP, 2*USB, USB type C, Card Reader, pivot, Shading hood inclus, Hotkey Puck G2 inclus, cabluri USB type C/ DP/ HDMI/ USB incluse, culoare gri inchis
Monitoare LED
Monitor 27" Benq SW270C, QHD 2560*1440, IPS, 300 cd/mp, 1000:1,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.688,98lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Weight (without stand) | 6.5 kg |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| HDCP version | 2.2 |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel density | 109 ppi |
| Number of OSD languages | 18 |
| HD type | Quad HD |
| Width (without stand) | 613.8 mm |
| Power cable length | 1.8 m |
| Market positioning | Graphics design |
| Feet colour | Grey |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 52 kWh |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343943 |
| Height (without stand) | 368.9 mm |
| Depth (without stand) | 62.6 mm |
| Weight (with stand) | 10.6 kg |
| Digital horizontal frequency | 27 – 140 kHz |
| Digital vertical frequency | 24 – 76 Hz |
Nu există recenzii încă.