Monitor 27″ Philips 271V8L, VA, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, FHD 1920 *1080, 16:9, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/mp, 3000:1, 178/178, Flicker-free, LowBlue Mode, EasyRead, Adaptive sync, VGA, HDMI, audio out, Kensington lock, VESA 100×100, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" Philips 271V8L, VA, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
887,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Pixel density | 82 ppi |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Boxe integrate | Nu |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Depth (without stand) | 45 mm |
| Height (without stand) | 363 mm |
| Depth (with stand) | 231 mm |
| Height (with stand) | 456 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 400138 |
| Weight (with stand) | 3.94 kg |
| Weight (without stand) | 3.48 kg |
| Regulatory Approvals | UKRAINIAN; CB; TUV Ergo; TUV/GS; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark |
Nu există recenzii încă.