Monitor 27″ PHILIPS 275E1S, IPS, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, WQHD 2560*1440, 75 Hz, 16:9, 4 ms, 250 cd/mp, 1000:1, 178/178, LowBlue Mode, FreeSync, flicker free, VGA, HDMI, DP, audio out, Kensington lock, VESA 100*100, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" PHILIPS 275E1S, IPS, WLED, Anti-Glare, 3H, Haze 25%,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.637,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | WQHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Power supply type | External |
| Depth (without stand) | 42 mm |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Height (without stand) | 368 mm |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel density | 109 ppi |
| HD type | Quad HD |
| Pixel pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| Depth (with stand) | 195 mm |
| NTSC coverage (typical) | 93% |
| Height (with stand) | 461 mm |
| Weight (without stand) | 3.3 kg |
| Vertical scan range | 49 – 75 Hz |
| Horizontal scan range | 54 – 84 kHz |
| Digital horizontal frequency | 54 – 84 kHz |
| Digital vertical frequency | 49 – 75 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 420482 |
| Weight (with stand) | 3.99 kg |
| Regulatory Approvals | CCC; CEL; CE Mark; CECP; CU-EAC; TUV-BAUART; TUV/ISO9241-307 |
Nu există recenzii încă.