Monitor 27″ PHILIPS 276B9, WLED, IPS, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 16:9, QHD 2560*1440, 75 Hz, 4 ms, 350 cd/ mp, 1000:1, 178/178, Flicker-free, LowBlue Mode, EasyRead, DP, HDMI, USB-C, 4* USB, Audio out, Separate Sync, boxe 2* 2W, Kensington lock, VESA 100*100, pivot, cabluri HDMI/ DP/ USB-C incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" PHILIPS 276B9, WLED, IPS, Anti-Glare, 3H, Haze 25%,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.281,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| AC (power) in | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Headphone out | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| HD type | Quad HD |
| Depth (without stand) | 61 mm |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Energy efficiency class (old) | F |
| Weight (without stand) | 5.4 kg |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 114 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 114 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Colour gamut | 90% |
| NTSC coverage (typical) | 90% |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| Weight (with stand) | 8.15 kg |
| Height (without stand) | 372 mm |
| Pixel density | 108.79 ppi |
| Power consumption (PowerSave) | 19.7 W |
| sRGB coverage (typical) | 114% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 384900 |
| Depth (with stand) | 263 mm |
| Height (with stand) | 558 mm |
Nu există recenzii încă.