Monitor 27″ PHILIPS 276C8, IPS, WLED, antireflex 3H, 16:9, QHD 2560 x 1440, 75 Hz, 4 ms, 350 cd/mp, 1000:1, 178/178, Flicker-free, LowBlue Mode, Free sync, EasyRead, 2*HDMI, USB-C 3.2 Gen1, audio out, PIP/ PBP, Kensington lock, cabluri HDMI/ USB-C incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" PHILIPS 276C8, IPS, WLED, antireflex 3H, 16:9, QHD
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.116,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Audio output | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Picture enhancement | SmartImage |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| 3D | No |
| Width (with stand) | 611 mm |
| Width (without stand) | 611 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Montare VESA | Nu |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Boxe integrate | Nu |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Audio input | No |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height (with stand) | 455 mm |
| Pixel density | 109 ppi |
| HD type | Quad HD |
| Pixel pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| VESA mounting | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity |
| Horizontal scan range | 30 – 114 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 114 kHz |
| Display diagonal (metric) | 68.47 cm |
| Colour gamut | 114% |
| sRGB coverage (typical) | 131% |
| NTSC coverage (typical) | 114% |
| HDMI version | 1.4/2.0a |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Weight (with stand) | 4.26 kg |
| Depth (without stand) | 20 mm |
| Height (without stand) | 362 mm |
| Weight (without stand) | 3.18 kg |
| MultiView | PIP/PBP mode |
| Regulatory Approvals | CE Mark; FCC Class B; RCM; CECP; CU; SASO; KUCAS; cETLus; TUV/ISO9241-307 |
Nu există recenzii încă.