MONITOR 27″ PHILIPS 27E1N5300AE
Monitoare LED
MONITOR 27" PHILIPS 27E1N5300AE
Producator:
Philips
Disponibilitate:
8 în stoc
1.228,98lei
8 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| RMS rated power | 6 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Energy efficiency class (old) | F |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; CU-EAC; EAEU RoHS; FCC Class B; ICES-003; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART |
| Depth (without stand) | 52 mm |
| Pixel density | 81.59 ppi |
| Width (with stand) | 612 mm |
| Width (without stand) | 612 mm |
| Height (without stand) | 365 mm |
| Depth (with stand) | 212 mm |
| Weight (without stand) | 4.2 kg |
| Height (with stand) | 510 mm |
| sRGB coverage (typical) | 122.8% |
| NTSC coverage (typical) | 106.2% |
| Weight (with stand) | 6.06 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1073219 |
| Doesn't contain | Mercury |
Nu există recenzii încă.