Monitor 27″ Samsung LS27A600UUUXEN, QHD 2560* 1440, 16:9, 5 ms, 178/ 178, 300 cd/ mp, 1000:1, Bluelight Reducer, Flicker-Free, FreeSync, HDR10, pivot VESA 100* 100, HDMI, DP, 3* USB, USB Type-C, RJ45, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" Samsung LS27A600UUUXEN, QHD 2560* 1440, 16:9, 5 ms,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.303,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| DVI port | No |
| Response time | 5 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Game mode | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Weight (without stand) | 4.7 kg |
| Stand type | HAS stand |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Installation CD | Yes |
| Sound mirroring | No |
| TV Plus | No |
| SmartThings app support | No |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Tap view | No |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Market positioning | Professional |
| Daisy chain | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Display brightness (min) | 250 cd/m² |
| Refresh rate optimizor | No |
| Quantum dot color technology | No |
| ConnectShare (USB) | No |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| DisplayPort out version | 1.2 |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Custom key function | No |
| Black eQualizer function | No |
| Remote control included | No |
| Low input lag | No |
| Universal guide | No |
| Wireless charging | No |
| Anynet + (HDMI-CEC) | No |
| Eco Motion Sensor | No |
| Eco Light Sensor | Yes |
| Image size | Yes |
| Wireless display | No |
| Gray balance | No |
| Disclaimer | No |
| Factory tunning | No |
| Workspace | No |
| Factory calibration report | No |
| Uniformity correction | No |
| Active Crystal Color technology | No |
| Depth (with stand) | 196.4 mm |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Width (with stand) | 615.5 mm |
| Width (without stand) | 615.5 mm |
| Depth (without stand) | 42.7 mm |
| Height (without stand) | 368.2 mm |
| Height (with stand) | 551.9 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 458922 |
Nu există recenzii încă.