Monitor 27″ SAMSUNG LS27AG30ANUXEN, 16:9, VA, 200 cd/ mp, 3.000:1, FHD 1920 *1080, 1 ms, 178/ 178, Max 144Hz, Eco Saving Plus, Flicker-free, Game mode, FreeSync Premium, DP, HDMI, Headphone jack, pivot, VESA 100* 100, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" SAMSUNG LS27AG30ANUXEN, 16:9, VA, 200 cd/ mp, 3.000:1,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.783,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms MBR |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Game mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Boxe integrate | Nu |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Height adjustment | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Weight (with stand) | 5.3 kg |
| Depth (with stand) | 234.1 mm |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Width (with stand) | 618.2 mm |
| Height (with stand) | 520.5 mm |
| Width (without stand) | 618.2 mm |
| Depth (without stand) | 92.2 mm |
| Height (without stand) | 377.2 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1245741 |
Nu există recenzii încă.