Monitor 28″ AOC LED U28P2A, 4K UHD 3840*2160, 60 Hz, WLED, IPS, 16:9, 4 ms, 1000:1, 300 cd/ mp, 178/178, Antiglare + 3H, VESA 100*100, pivot, boxe 2* 3W, Headphone out, 2* HDMI, DP, 4* USB, cabluri HDMI/ DP incluse, AdaptiveSync, Flicker-free, Low blue light, Kensington Lock, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 28" AOC LED U28P2A, 4K UHD 3840*2160, 60 Hz,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.433,00lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | UHD |
| MNT-Screen-Size | 28.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 28.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Colour depth | 10 bit |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Display surface | Matt |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display technology | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| RMS rated power | 3 W |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Pivot angle | 0 – 180° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Compatibility | VESA-P2 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 1080p, 1440p, 2160p |
| Display diagonal (metric) | 71.1 cm |
| Power consumption (off) | 45 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 414125 |
| Width (with stand) | 636.4 mm |
| Depth (with stand) | 224.1 mm |
| Weight (with stand) | 7.16 kg |
| Width (without stand) | 636.4 mm |
| Depth (without stand) | 49.3 mm |
| Height (without stand) | 368.5 mm |
Nu există recenzii încă.