Monitor 31.5″ PHILIPS 325B1L, WQHD 2560*1440, 75 Hz, IPS, WLED, 250 cd/mp, 16:9, 1200:1, 4 ms, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 178/178, LowBlue Mode, DP, 2* HDMI, 4* USB, boxe 2* 3W, Kensington lock, VESA 100* 100, pivot, cabluri HDMI/ DP incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 31.5" PHILIPS 325B1L, WQHD 2560*1440, 75 Hz, IPS, WLED,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
8 în stoc
1.735,99lei
8 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | WQHD |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Colour gamut standard | sRGB |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| DVI port | No |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| RMS rated power | 3 W |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Pixel density | 93 ppi |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Light sensor | Yes |
| Depth (without stand) | 60 mm |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Horizontal scan range | 30 – 114 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 114 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Pixel pitch | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Height adjustment | 18 cm |
| Supported video modes | 1080p, 1440p |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Colour gamut | 89% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| sRGB coverage (typical) | 101.7% |
| NTSC coverage (typical) | 89% |
| Power consumption (PowerSave) | 21.3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 363301 |
| Width (with stand) | 730 mm |
| Height (with stand) | 620 mm |
| Weight (with stand) | 10.7 kg |
| Width (without stand) | 730 mm |
| Height (without stand) | 433 mm |
| Weight (without stand) | 6.93 kg |
| Regulatory Approvals | CB; TUV/GS; TUV Ergo; SEMKO; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark |
Nu există recenzii încă.