Monitor 31.5″ PHILIPS 328E1CA, VA, WLED, 4K UHD 3840*2160, 60 Hz, curbat 1500R, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 16:9, 4 ms, 250 cd/mp, 2500:1, 178/178, LowBlue Mode, Adaptive sync, DP, 2*HDMI, audio out, boxe 2*3W, cabluri DP/ HDMI/ audio incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 31.5" PHILIPS 328E1CA, VA, WLED, 4K UHD 3840*2160, 60
Producator:
Philips
Disponibilitate:
2 în stoc
2.265,99lei
2 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 31.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Audio output | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Delta E | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Pixel density | 140 ppi |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Screen curvature | 150 cm |
| 3D | No |
| RMS rated power | 6 W |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Colour gamut | 99% |
| Headphone out | No |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Depth (with stand) | 281 mm |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Recommended resolution | 3840 x 2160 @ 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Pixel pitch | 0.182 x 0.182 mm |
| sRGB coverage (typical) | 122% |
| Philips SmartUniformity | 97 – 102% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Width (with stand) | 709 mm |
| Height (with stand) | 523 mm |
| Width (without stand) | 709 mm |
| Depth (without stand) | 88 mm |
| Height (without stand) | 425 mm |
| Horizontal scan range | 53 – 84 kHz |
| Digital horizontal frequency | 53 – 84 kHz |
| NTSC coverage (typical) | 99% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388176 |
| Weight (with stand) | 7.71 kg |
| Weight (without stand) | 6.89 kg |
| Regulatory Approvals | CCC; CECP; CEL; CE Mark; SEMKO; TUV Ergo; TUV/GS; cETLus; CU-EAC |
Nu există recenzii încă.