MONITOR 32″ ASUS XG32AQ
Monitoare LED
MONITOR 32" ASUS XG32AQ
Producator:
Asus
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
4.704,00lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| LFD-Resolution | QHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HD type | Wide Quad HD |
| Digital vertical frequency | 48 – 175 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Feet colour | Black |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display surface | Matt |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| HDCP version | 2.2 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display brightness (peak) | 600 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Swivel angle range | 25 – -25° |
| Tilt angle range | 20 – -5° |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| Digital horizontal frequency | 250 – 250 kHz |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Height adjustment | 8 cm |
| Colour gamut | 96% |
| sRGB coverage (typical) | 130% |
| Width (with stand) | 728.2 mm |
| Depth (with stand) | 279.9 mm |
| Height (with stand) | 539.9 mm |
| Weight (with stand) | 8.9 kg |
| Width (without stand) | 728.2 mm |
| Depth (without stand) | 87.1 mm |
| Height (without stand) | 428.5 mm |
| Weight (without stand) | 5.77 kg |
| Maximum refresh rate | 175 Hz |
| Pixel pitch | 0.277 x 0.277 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1362045 |
Nu există recenzii încă.