MONITOR 32″ BENQ EW3280U
Monitoare LED
MONITOR 32" BENQ EW3280U
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.173,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| MNT-Color | Black |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5 ms |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Market positioning | Home |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| HDCP version | 2.2 |
| Remote control included | Yes |
| Backlight type | LED |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Colour gamut | 95% |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Pixel density | 138 ppi |
| Weight (with stand) | 8.5 kg |
| Display diagonal (metric) | 81 cm |
| Smart modes | Filmmaker, ePaper |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 43 kWh |
| Depth (with stand) | 253.8 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 135 kHz |
| Pixel pitch | 0.184 x 0.184 mm |
| Viewable size diagonal | 81.3 cm |
| Colour name | Metallic Brown/Black |
| Power consumption (average) | 33 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342326 |
| Width (with stand) | 726.9 mm |
| Height (with stand) | 524.1 mm |
| Width (without stand) | 726.9 mm |
| Depth (without stand) | 63.7 mm |
| Height (without stand) | 448.6 mm |
| Weight (without stand) | 7.3 kg |
| Built-in subwoofer | Yes |
| Subwoofer RMS power | 5 W |
Nu există recenzii încă.