MONITOR 32″ LG 32HL512D-B.AEU 8MP Diagnostic Color, Designed for Radiology Workflow, LG Nano IPS™ LCD, Native Display Resolution: 3840 x 2160, Picture by Picture Feature, Brightness: 450 cd/m², Contrast Ratio: 1300:1 , Response Time: 14ms, Brightness Stabilization, Tilt / Height / Pivot Adjustment, FDA 510(k) Class II Approval, Medical Safety Approval, TAA Compliant, Connectivity: 2x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, 2x USB Downstream 2.0, 1x USB Upstream 2.0, VESA: 100×100 mm, 3-Year SWAP Warranty
Monitoare LED
MONITOR 32" LG 32HL512D-B.AEU 8MP Diagnostic Color, Designed for Radiology
Producator:
Lg
Disponibilitate:
Stoc epuizat
26.499,99lei
Stoc epuizat
| Producator | LG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Display surface | Matt |
| DVI port | No |
| Headphone out | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Colour gamut | 98% |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Timp de raspuns monitor | 8 ms si peste |
| Height adjustment | 11 cm |
| Response time | 14 ms |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Pixel pitch | 0.18159 x 0.18159 mm |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| Width (with stand) | 718.2 mm |
| Depth (with stand) | 231.2 mm |
| Height (with stand) | 488 mm |
| Weight (with stand) | 7.3 kg |
| Depth (without stand) | 45.1 mm |
| Height (without stand) | 414.3 mm |
| Weight (without stand) | 5.9 kg |
| Number of OSD languages | 17 |
| Supported video modes | 3840p |
| SmartResponse | 5 ms |
| Market positioning | Medical |
| Width (without stand) | 7187.2 mm |
Nu există recenzii încă.